Пультова і фізична охорона

Дуже часто виникає питання: який вид фізичної охорони вибрати, пультової охорону або стаціонарну? Для того, щоб віддати перевагу якому-небудь виду охорони, треба чітко розуміти, яку функцію виконує кожна з цих видів охорони.

Пультова охорона

db_service003Отже, пультова охорона, це вид охоронних послуг, при якому за сигналом тривоги на об’єкт, що охороняється прибуває оперативна група нашої охоронної компанії.

Сигнал тривоги на пульт може надходити кількома способами:

  • сигнал охоронної сигналізації;
  • сигнал пристроїв охорони периметра;
  • натискання тривожної кнопки або іншого пристрою виклику охорони;
  • дзвінок черговому пульта;
  • отримання черговим пульта інформації з камер відеоспостереження.

Компанія «ДОНБАС-БЕЗПЕКА» надає послуги пульта централізованої охорони. Безумовна перевага нашої охоронної компанії перед іншими компаніями – це кадровий склад охорони, що складається виключно з учасників АТО або бойових дій. А перевага перед Державною службою охорони – це Ціна охоронних послуг, яка на порядок менше, ніж ціна послуг ДСО. А це вже багато значить. Справа в тому, що багато об’єктів просто не бачать сенсу переплачувати за послуги ДСО, не дивлячись на дозвіл на носіння зброї. І вони мають рацію, хоча в свою чергу, є такі, яким потрібна саме озброєна охорона. Багато хто може задатися питанням, а чому ціна цих послуг така дорога? Такі питання задаються, незважаючи на те, що ціна насправді становить менше п’ятисот гривень на місяць. Але народ звик задавати питання, торгуватися.

Хто задається такого роду питаннями, може ознайомитися з нашою ціновою політикою, зв’язавшись із менеджером офісу за вказаними на цьому сайті контактам.

Стаціонарна або фізична охорона об’єктів

db_service004Тепер про поняття фізичної стаціонарної охорони. У загальних рисах, фізична охорона – це комплекс заходів на забезпечення збереження майна замовника, при якому охоронець знаходиться безпосередньо на об’єкті, що охороняється. Такий вид охорони доцільний в першу чергу в бізнес-центрах, офісах на виробничих об’єктах, складських комплексах та в іншому. Загалом на об’єктах, які мають кілька потенційно небезпечних шляхів посягання на їхнє майно. Такими шляхами можуть бути крадіжки (шляхом виносу, перекидання через загородження і т.д.), псування майна. Так само охорона стаціонарного об’єкта передбачає пропускний режим, контроль за встановленим порядком. Як ми бачимо, стаціонарна фізична охорона охоплює ширший формат робіт, ніж пультова. Але вона і дорожче. Об’єкт обслуговують одночасно кілька співробітників охорони, які обмундировані і екіпіровані. А це теж гроші. Якщо об’єкт не відноситься до підприємств, які може обслуговувати тільки державна охорона, то охоронне підприємство «ДОНБАС-БЕЗПЕКА» оптимальний вибір. Ціна буде на порядок нижче при збереженні якості.

Якщо ви маєте намір найняти нашу охоронну компанію та укласти договір на надання послуг стаціонарного фізичної охорони, розгляньте можливість укладення одночасно і договору на послуги пультової охорони. Якщо ви маєте фінанси, щоб платити кілька тисяч гривень за послуги фізичної охорони, то знайдеться і кілька сотень на пультову. Ви не збіднієте, зате зможете забезпечити безпеку об’єкта на більш високому рівні.