ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙГоловною перевагою компанії «Донбас-Безпека»

Є наш кадровий склад

– весь персонал охорони компанії є учасниками бойових дій
при захисті територіальної цілісності України в зоні АТО. Персонал охорони сертифікований згідно законодавства України підготовлений для виконання службових завдань будь-якої складності.

Компанія

Охоронна компанія«ДОНБАС-БЕЗПЕКА» здійснює свою діяльність в інтересах клієнта, як приватна служба безпеки і охорони незалежно від форм власності. Принципи діяльності компанії «Донбас-Безпека» – це комплексний та індивідуальний підхід до забезпечення безпеки об’єкта охорони кожного клієнта та професіоналізм співробітників. Охоронна компанія “Донбас-Безпека” створена в м. Київ учасниками АТО, а саме ветеранами другого окремого батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас».

Основні якості персоналу компанії «Донбас-Безпека» – це набутий позитивний бойовий досвід в зоні АТО і відповідальний підхід до поставлених завдань згідно до договору про охоронні послуги, що забезпечує надійну безпеку об’єкта охорони. Головний офіс нашої компанії розташований в м. Києві. Діяльність компанії постійно поширюється відповідно до замовлень по боротьбі із рейдерством, що в свою чергу сприяє створенню представництв в інших містах нашої країни.ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!