ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона фізичної особи


Сучасний світ доволі небезпечний, тому фізична охорона людей користується популярністю, в будь якій країні світу. Ви, ваша сім`я, бізнес, будинок, майно мають бути в безпеці! З цього приводу в першу чергу слід звернутися до професіоналів, які забезпечать Вам спокійне життя. Історія наводить нам безліч прикладів, в яких людина залишалася живою тільки завдяки гарній праці свого охоронця. Компанія «Донбас-Безпека» пропонує професійну фізичну охорону. Реакція досвідчених охоронців дозволяє блискавично вирішити загрозу в різних ситуаціях, на відміну від камер спостереження та систем сигналізації, які здатні тільки фіксувати і повідомляти. Наше використання інноваційних технологій, переносить роботу охоронців на новий найбезпечниший рівень охорони. Співробітники компанії відрізняються високим професіоналізмом, психологічною та фізичною підготовкою.

Підрозділ охорони фізичних осіб «Донбас-Безпека» сформовано із співробітників, які виживали в умовах реальної війни. Цей важливий досвід доповнився – спеціалізованою охоронною підготовкою. Тому наші охоронці неодмінно допоможуть запобігти нападу, злому, грабіжу, замаху, спроби отримати доступ до конфіденційної інформації, нанесення шкоди здоров’ю і таке інше.
Скористатися послугами охоронця ви можете як на тимчасовій основі - в поїздках, відрядженнях, на відпочинку, так і уклавши договір на постійну особисту охорону. При здійсненні охорони можливі різні форми роботи залежно від специфіки діяльності особи, що охороняється.

Наші фахівці заздалегідь обстежать об'єкт, що приймається під охорону, розроблять пропозиції по формуванню кількості охоронців, устаткуванню сигналізації та відеоспостереження та інше.. Індивідуальний план, що розробляється для кожного замовника, дозволяє враховувати побажання і вимоги. Ми враховуємо усі бажання клієнтів!

В рамках чинного законодавства нашої країни ми надаємо своїм клієнтам всі види охорони, як для юридичних так і для фізичних осіб

Щоб скористатися нашими послугами і дізнатися подробиці про особисту охорону фізичних осіб достатньо зателефонувати нам за контактними номерами. Наш фахівець ознайомиться з Вашими потребами та запропонує найкращий для вас план роботи з нашим підприємством. Ми чекаємо на ваш дзвінок.


Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!