ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона нерухомості, ділових офісів та бізнес-центрів


Ми з особливою увагою ставимося до охорони нерухомості, ділових офісів та бізнес-центрів, намагаючись зробити ваше життя цілком безпечним і комфортним кожного дня. Охорона - вкрай необхідна послуга для будь-якої існуючої компанії, яка володіє нерухомістю. Довединим фактом є те, що збитки від грубого вторгнення, збройного нападу і крадіжок, майже завжди перебільшують витрати на охорону. В стінах офісах та бізнес-центрах зберігаються печатки, сейфи, оргтехніка, меблі, сервери та багато цінной, фінансовой документації. Але це не все. Насамперед життя та спокій людей, які працюють там, повинні бути гарантовано захищеними.

Фахівці «Донбас-Безпеки» відрізняються від охоронників інших компаній, наявністю цінного досвіду виживання, в край небезпечних умовах. Адже наші охоронці - це ветерани справжніх бойових дій. Це професіонали, які на відмінно витримали випробування психологічного и фізичного навантаження. Їх досвід - вартий вашої довіри. Вони пройшли курси перепідготовки сучасної, світової охорони. Ми готові до виконання будь яких завдань та усіх вимог, що покладені на охорону і розуміємо важливість - корпоративної політики клієнта.

«Донбас-Безпека» пропонує клієнтам завжди індивідуальний підхід, для чітких оптимальних і економічно вигідних засобів охорони. Ми враховуємо усі особливості та побажання клієнта - адже охорона важлива візитна карточка компанії.

Наш комплексний підхід включає в себе:
 • Обстеження нерухомості, виявлення слабких місць і потенційних загроз. Після цього розробляється концепція захисту об’єкта:
 • Кількість охоронників і місць спостережень. (стаціонарні або пересувні пости).
 • Час охорони (цілодобова, нічна, денна зміна).
 • Кількість та наявність технічних приладів для спостереження (датчиків руху, сігналізацій… тощо), переговірних пристроїв (рації, телефони тощо), систем пожежної безпеки, та відеоспостережень, з функцією архівування відеозаписів, систем оперативного зв’язку, додаткового освітлення та захисту засобів інформацій під час загрози.
 • Забезпечення пропускного режиму (контроль проходу громадян за перепусткою, проїзду і паркування автотранспорту згідно вимогам клієнта, виносу майна та інше…),
 • Підтримка внутрішнього розпорядку компанії, згідно побажань клієнта.

 • Ми чекаємо на ваш дзвінок. Наш спеціаліст детально проконсультує Вас. Довіряйте охорону Вашого офісу професіоналам!  Наші контакти

  Поштова адреса:
  вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

  e-mail: office@d-security.com.ua

  З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
  +38 (044) 223 4007
  +38 (066) 775 9119


  ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


  ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

  Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!