ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона нерухомості, ділових офісів та бізнес-центрів


Ми з особливою увагою ставимося до охорони нерухомості, ділових офісів та бізнес-центрів, намагаючись зробити ваше життя цілком безпечним і комфортним кожного дня. Охорона - вкрай необхідна послуга для будь-якої існуючої компанії, яка володіє нерухомістю. Довединим фактом є те, що збитки від грубого вторгнення, збройного нападу і крадіжок, майже завжди перебільшують витрати на охорону. В стінах офісах та бізнес-центрах зберігаються печатки, сейфи, оргтехніка, меблі, сервери та багато цінной, фінансовой документації. Але це не все. Насамперед життя та спокій людей, які працюють там, повинні бути гарантовано захищеними.

Фахівці «Донбас-Безпеки» відрізняються від охоронників інших компаній, наявністю цінного досвіду виживання, в край небезпечних умовах. Адже наші охоронці - це ветерани справжніх бойових дій. Це професіонали, які на відмінно витримали випробування психологічного и фізичного навантаження. Їх досвід - вартий вашої довіри. Вони пройшли курси перепідготовки сучасної, світової охорони. Ми готові до виконання будь яких завдань та усіх вимог, що покладені на охорону і розуміємо важливість - корпоративної політики клієнта.

«Донбас-Безпека» пропонує клієнтам завжди індивідуальний підхід, для чітких оптимальних і економічно вигідних засобів охорони. Ми враховуємо усі особливості та побажання клієнта - адже охорона важлива візитна карточка компанії.

Наш комплексний підхід включає в себе:

Ми чекаємо на ваш дзвінок. Наш спеціаліст детально проконсультує Вас. Довіряйте охорону Вашого офісу професіоналам!

Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!