ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона вантажу на автотранспорті


Невід’ємною частиною роботи нашої компанії є охорона та супровід вантажів, що перевозяться наземним транспортом, а саме в автоколонах та на залізничному транспорті. У цьому розділі ми розповімо, що являють собою наші послуги з охорони та супроводу вантажів замовників, які перевозяться автомобільним транспортом.

Робоча група з охорони для перевезення вантажів або група супроводу вантажу планується охоронною компанією “Донбас-Безпека” та здійснює підготовку з пильним і скрупульозним підходом у відповідності до технічного завдання та умов договору. Охорона перевезення вантажів, як правило потребує всю необхідну інформацію, яку відповідальний менеджер охоронної компанії уточнює у замовника послуги з безпеки вантажу.

Наприклад, завданням замовника є супровід та охорона вантажу на автотранспорті. При підготовці такої охорони в першу чергу слід визначитися з кількістю співробітників фізичної охорони, яким належить супроводжувати вантаж. Ціна послуг із супроводу вантажів безпосередньо залежить від такої інформації. Оптимальна кількість охоронців для супроводу проводиться із розрахунку кількості вантажу, автотранспортних засобів, які здійснюють перевезення. Автомобільний вантажний конвой має свої особливості, а саме, кожні три автомобілі з вантажем супроводжує один автомобіль з охороною. Якщо ж вантаж перевозиться більш ніж чотирма автомобілями, супроводжуюча охорона виконує свої обов’язки на двох машинах. Коли перевезення вантажу провадиться тільки одним автомобілем, кількість супроводжує охорони залежить також від відстані (дальності) поїздки.


Важливу роль при передачі вантажу під охорону грають неушкодженість бортів машини, а також наявність і чіткість відбитка пломби. В окремих випадках наша компанія може використовувати власні разові пломби, що дозволяють посилити контроль над збереженням вантажу. Додаткові заходи щодо забезпечення безпеки приймаються в місцях відпочинку, а також у місцях проведення огляду транспорту (наприклад, технічного або патрульного), що перевозить вантаж. Про такі планових зупинках слід подумати заздалегідь, адже більшість нападів та пограбувань відбувається саме в цей час. Найкраще визначатися з такими точками спільно з відповідальними представниками компанії-перевізника (у разі перевезення найманим транспортом). Після чого детально обговорити варіанти, що дозволяють посилити контроль співробітників фізичної охорони, в поле зору яких, на час стоянки, буде постійно перебувати вантаж, з керівництвом нашого охоронного підприємства.

У випадках, коли перевезення, відданого під фізичну охорону вантажу, здійснюється автотранспортом, що не належить компанії-замовнику, слід подбати про налагодження відносин з транспортною компанією, адже не всі водії можуть спокійно реагувати на присутність поруч з ними охоронника. Неодноразово трапляються випадки, коли водії не виконують вимоги охоронника, перешкоджають контролю над дотриманням правильності заповнення документів (дуже часто водії, намагаючись перекласти з себе відповідальність, вдаються до припущення явних помилок в документах), а також обмежують доступ до вантажу. Такі конфлікти небезпечні тим, що можуть призвести до значного ослаблення охорони вантажу.


Звертаємо Вашу увагу, як потенційних замовників на те, що дана схема роботи наведена у вигляді загальної процедури. Зрозуміло, що в кожному окремому випадку, визначена процедура охорони може відрізнятися від загальних рекомендацій з обов’язковим розробленням індивідуальних схем забезпечення безпеки


Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!