ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона полів та врожаю


Фізична охорона посівних полів та врожаю Любому аграрію або фермеру відомо, що на кожному етапі сільськогосподарських польових робіт потрібна надійна і якісна охорона земельних угідь, техніки, аграрної продукції під час посівної, дозрівання, збирання врожаю, транспортування, а також зберігання врожаю.

Нажаль, злочинні «мисливці» за чужим врожаєм та агро-рейдери це наше сьогодення, проти яких повинен бути протиставлений надійний захист у формі професійно досвідченої, добре підготовленої і організованої групи охоронників.

Охорона полів, посівних ланів потребує залучення надійного охоронного підприємства для забезпечення Ваших потреб з безпеки технологічного процесу дозрівання, збирання, транспортування та зберігання врожаю на високому професійному і надійному рівні. Рівень досвідченості, відповідальності і надійності компанії “Донбас-Безпека” повністю відповідає вимогам по забезпеченню безпеки на всіх етапах аграрного виробництва.

Дії охоронної групи, що гарантують безпеку врожаю Охорона польових робіт в сільському господарстві для надійної безпеки Вашого аграрного бізнесу складається із наступних обов’язкових дій:


Обов’язкові заходи системи безпеки на агропідприємстві

В результаті та завдяки, належним чином, організованої системи безпеки, доступ до врожаю отримують тільки ті особи, які безпосередньо задіяні в роботі аграрного підприємства без будь-якого негативного впливу на цей процес роботи.

Наша пропозиція для аграрного підприємства з безпеки бізнесу Підготовлені охоронники компанії «Донбас-Безпека» успішно забезпечують надійну охорону, як ланів, так і майданчиків аграрних підприємств із зібраним врожаєм.


Охоронники нашої компанії мають професійні навички з вогневої, фізичної, спеціальної та юридичної підготовки, отримали реальний бойовий досвід у війні із захисту територіальної цілісності на Сході України в зоні АТО.

Якщо на Вашому аграрному підприємстві досі охорона врожаю потребує організації системи безпеки по захисту врожаю або супроводі аграрного технологічного процесу виробництва, тоді наша команда в особі охоронної команди компанії «Донбас-Безпека» – це потенційний партнер по забезпеченню безпеки Вашого бізнесу.


Будь ласка, звертайтесь не зволікаючи, отримайте всі необхідні відповіді, укладайте договір з професійною командою охоронників, та будьте впевнені в щоденній безпеці Вашого бізнесу.

Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!