ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона громадських заходівСпівробітники Донбас-Безпека організовують забезпечення безпеки (фізичну охорону) проведення міжнародних і національних виставок, презентацій, турнірів, конференцій на території України. А також забезпечення безпеки ділових зустрічей, корпоративних і культурно-масових заходів.

Організація подібного корпоративного заходу передбачає чітку взаємодію між оргкомітетом і службою безпеки на рівні чітких домовленостей, інструкцій та взаєморозуміння, що в свою чергу впливає на ризик виникнення різних конфліктних ситуацій. Забезпечення безпеки та дотримання правопорядку – це ще й позначення високого статусу громадського заходу.

У кожному окремому випадку щодо забезпечення порядку на громадських заходах розробляється індивідуальна схема організації охорони. Таким чином, кожного разу, до початка виконання охоронних функцій фахівцями компанії створюється спеціальний проект охорони об’єкта, який враховує порядок проведення громадського заходу та особливостей технічних характеристик будівель і приміщень.

Основні заходи компанії «Донбас-Безпека» з підготовки проекту охорони громадських заходів:

Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!