ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙПосадова інструкція Охоронника


Охоронники – працівники компанії, що перебувають на посаді «Охоронник», та які безпосередньо виконують функції з охорони майна відповідно до свого кваліфікаційного рівня.

Посадова інструкція Охоронника:

Завдання та функціональні обов’язки Охоронника:

Охоронник повинен знати:

Кваліфікаційні вимоги до Охоронника:

Особисте знаряддя Охоронника при виконанні службових обов’язків:

Посадову інструкцію Охоронника сформовано відповідно до Наказу №336 від 29.12.2004р. Мінпраці та соцполітики України Про затвердження Випуску 1 "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників із змінами і доповненнями, внесеними відповідними наказами міністерства, та до досвіду охоронної компанії ТОВ «Донбас-Безпека».

Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!