ДОНБАС-БЕЗПЕКА

ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙОхорона цілисних майнових комплексів підприємства


Головними завданням з охорони є:
До технологічних завдань входять: Підбір, ретельна підготовка і якісна розстановка сил і засобів; Контроль функціонування системи режиму і охорони; Матеріально-технічне забезпечення режиму та охорони. Режим охорони по тривалості здійснення і часу може мати цілодобовий характер, частковий (наприклад певні години доби) або вибірковий (за бажанням замовника охоронних послуг). Залежно від того, яка кількість сил і засобів використовується, щільності здійснення контролю за територією і об’єктом охоронний режим ділиться на простий і посилений.

Значна частина об’єктів охороняється цілодобово. У денний час співробітники охорони здійснюють контрольно-пропускний режим прибувають на об’єкт відвідувачів, а в темний час доби здійснюють закриту охорону об’єкта.Завдання з охорони Перш ніж укласти договір на охорону свого об’єкта з охоронною компанією, український підприємець намагається розібратися у всіх нюансах надання охоронних послуг. Завдання такого вивчення зрозуміле і просте: Замовник хоче знати, за що він платить гроші і чи є вартість охоронних послуг адекватною і виправданою. Ми добре розуміємо, що потенційний клієнт охоронної компанії повинен знати не стільки термінологію, скільки ті завдання, які покликані вирішувати з охорони його об’єкта і режим, який встановлюється на охоронюваному підприємстві.Відомо, що наші громадяни часом не втрачають можливості заощадити кошти. Часом це виправдано. На деяких об’єктах доцільна епізодична охорона. До них належать квартири, які охороняються на період відпусток або в період від’їзду господарів, тимчасові сховища або приміщення, що охороняються тільки в нічний час.

Звязок з нами


Наші контакти

Поштова адреса:
вул. Ялтинська, 5-Б, к. 12, м. Київ, 02099, Україна

e-mail: office@d-security.com.ua

З питань замовлення охорони об’єктів або діяльності компанії звертатися за телефоном:
+38 (044) 223 4007
+38 (066) 775 9119
ОХОРОННА КОМПАНІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ


ДОНБАС-БЕЗПЕКА щоденно здійснює охорону на територіях об’єктів державної і приватної форм власності, успішно протидіє рейдерським захопленням бізнесу, цілісних майнових комплексів і державних об’єктів та викриває корупційні схеми пов’язані із такими захопленнями.

Пропонуємо всім пильним громадянам та підприємцям ділове співробітництво з нашою охоронною компанією “Донбас-Безпека" в галузі вашої фізичної безпеки та безпеки вашого майна і бізнесу!